Innowacja w Twojej firmie – Brunch z Politechniką Łódzką
Czwartek, 20.10.2022 13:02

We wtorek 25 października 2022r. w godz. 11-12.30 odbędzie się spotkanie on-line pt. Innowacja w Twojej firmie – Brunch z Politechniką Łódzką. Spotkanie, którego tematyka obejmuje innowacyjne zastosowania termowizji, poprowadzą pracownicy Zakładu Układów Elektronicznych i Termografii Instytutu Elektroniki. Nasi naukowcy odpowiedzą na pytania:

• Jak z dużej odległości zmierzyć wartość prądu w sieci energetycznej?
  • Jak wykrywać wycieki gazów z rozległych instalacji?
  • Jak zajrzeć pod tynk lub farbę bez niszczenia badanego obiektu?
  • Jak skutecznie monitorować magazynowane ziarno, korytarze kopalniane, instalacje hydrotechniczne, piece, itp.?

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu wszystkich zainteresowanych przedsiębiorców, którzy poszukują innowacyjnych rozwiązań i sposobów na rozwój swojej firmy. Uczestnictwo w spotkaniu  prosimy potwierdzić do 24 października 2022r., przesyłając informacje na e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . W odpowiedzi prześlemy link do spotkania.

Udział w webinarium jest całkowicie bezpłatny.