Stypendia dla studentów PŁ
Piątek, 14.10.2022 17:12

Do północy 17 października br. trwa nabór wniosków w X edycji programu stypendialnego Fundacji Politechniki Łódzkiej „Stypendia do potęgi” dla szczególnie uzdolnionych studentów PŁ. W tej edycji przyznanych zostanie 15 jednorazowych stypendiów w wysokości 5 000 zł brutto.

O stypendium ubiegać się mogą studenci I i II stopnia wszystkich kierunków PŁ.

Kandydaci oceniani są w oparciu o takie kryteria jak: działalność w organizacjach studenckich i kołach naukowych, publikacje naukowe, uczestnictwo w projektach naukowo-badawczych lub artystycznych, praktyki, staże, nagrody i wyróżnienia w konkursach indywidualnych i zespołowych, certyfikaty, współpraca z biznesem oraz inne, nie wymienione wyżej, spełniające kryteria rozwoju naukowego, artystycznego lub zawodowego.

Otrzymane stypendium może zostać przeznaczone na dowolny cel związany z rozwojem zawodowym lub naukowym.

Wszystkie niezbędne informacje oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są pod adresem: https://fundacja.p.lodz.pl/stypendia/.

Fundatorami stypendiów są: Amazon, Fujitsu Technology Solutions, Grupa Pietrucha, Hitachi Energy, Hexagon, Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego, Łódzka Kolej Aglomeracyjna, Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna, Makolab, Rossmann oraz Wielton.