Lista przedmiotów z materiałami udostępnionymi dla studentów

IFE – Mechanical Engineering

IFE – Biomedical Engineering

OiZ - Elektronika Medyczna

IFE – Pattern Recognition

Dla_studentów
Instytut Elektroniki - dydaktyka

Instytut Elektroniki Politechniki Łódzkiej kształci specjalistów w zakresie elektroniki, telekomunikacji oraz inżynierii biomedycznej. Zatrudniamy doświadczonych nauczycieli, którzy prowadzą badania naukowe we współpracy z najlepszymi uczelniami i firmami na świecie.

Dopasowujemy tok studiów do indywidualnych zainteresowań naszych studentów i potrzeb rynku pracy. Wdrożyliśmy innowacyjny system informatyczny obsługi studentów oszczędzający ich cenny czas. Prowadzimy zajęcia w języku polskim i angielskim, oferujemy możliwość wyjazdów na uczelnie zagraniczne i staże w renomowanych firmach.  Nasi absolwenci, a nawet studenci ostatnich lat studiów są zatrudniani w znanych korporacjach (Ericsson, Siemens, TP-Orange, Bosch...).

Studenci uczestniczą w pracach naukowych Instytutu, także w projektach międzynarodowych. Poprzez te badania naukowe, w których twórczo wykorzystujemy najnowsze technologie i rozwijamy własne pomysły, pomagamy leczyć ludzi, wspomagamy niepełnosprawnych, tworzymy rozwiązania oszczędzające czas studentów, łączymy ludzi przez nowoczesne technologie, kształcimy specjalistów dla najlepszych firm na świecie.

Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z naszą ofertą dydaktyczną. W szczególności studentów 2go roku (EiT, studia inżynierskie) zachęcamy do zapoznania się z blokami przedmiotów wybieralnych oferowanych przez Instytut a studentów 3go roku (EiT, studia magisterskie) do wyboru jednej z naszych specjalności.