XX Conference of Biocybernetics and Biomedical Engineering
Środa, 27.09.2017 13:46
A. Młynarczyk-Kochanowska, M. Strzelecki, B. Kopczyński
W dniach 20-22 września w Krakowie odbyło się sympozjum "XX Conference of Biocybernetics and Biomedical Engineering", zorganizowane przez Wydział Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Inżynierii Biomedycznej Akademii Górniczo-Hutniczej.
Pracownicy oraz doktoranci naszej uczelni przestawili trzy prezentacje zawierające wyniki prac w zakresie przetwarzania sygnałów oraz obrazów biomedycznych:
"Influence of Skin Tone on Efficiency of Vision-Based Heart Rate Estimation"
Aleksandra Królak
"Volume estimation of normal and pathological brain structures"
Bartosz Kopczyński, Paweł Strumiłło, Ewa Niebudek-Bogusz
Ostatnia z wymienionych prac została wyróżniona jako najlepsza prezentacja w sesji "Medical imaging and image processing I".

A. Młynarczyk-Kochanowska, M. Strzelecki, B. Kopczyński

• "Influence of Skin Tone on Efficiency of Vision-Based Heart Rate Estimation" Aleksandra Królak
  • "Volume estimation of normal and pathological brain structures" Antonina Młynarczyk-Kochanowska, Michał Strzelecki, Ernest Jan Bobeff and Dariusz Jan Jaskólski
  • "Glottocorrelographic Visualization of Normal and Pathological Vocal Folds Oscillations from Videolaryngostroboscopic Images" Bartosz Kopczyński, Paweł Strumiłło, Ewa Niebudek-Bogusz